BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23

PrijemGalerijaČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Vučinić objasnio radovanje

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 27
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Vučinić objasnio radovanje   Pon Dec 15, 2008 11:49 pm

Mirko Vučinić dao je sebi oduška nakon što je golom u samoj završnici riješio meč sa Kaljarijem. Crnogorski reprezentativac kojem, prethodno mnogo toga nije polazilo za nogom, proslavio je pobjedonosni pogodak skidanjem majce i šorca.

Uzburkao Apenine: Mirko Vučinić

- Zašto sam skinuo sve, uključujući i šorc? Zato što sam imao lošu utakmicu. Skoro da mi je bilo loše od tolike radosti nakon postignutog gola, sjećaću se toga zauvjek. Nije bilo lako danas, propustio sam četiri, pet pristojnih šansi,zato sam presrećan što sam riješio meč – rekao je Mirko za „Skaj sport Italija“.

- Bio sam umoran nakon četiri dana vani. Koljeno mi nije dopuštalo da treniram, ali to nije opravdanje. Zaslužio sam da mi se zviždi, vjerovatno mi je i moj brat dobvacivao.

Vučinić je zbog radovanja dobio žuti karton koji nije očekivao.

- Rekao sam sudiji da sam imao još jednu majcu na sebi, te da me nije trebao kazniti zbog skidanja dresa, ali je on rekao da sam žuti karton dobio zbog skidanja šorca, što me je iznerviralo.

Vučinić objasnio radovanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: